Historia Therdex

STAŁY PRZEPŁYW ROZWOJU PRODUKTU

Marka Therdex powstała w 2009 roku. Szczególnie w okresie, w którym zaczęły być znane podłogi PCV. Wszystkie moce były natychmiast skierowane na rozwój produktu. Uświadomienie sobie, że naprawdę piękne produkty robią różnicę. Produkty, które w namacalny i widoczny sposób oddają atmosferę materiału. Z zaletami PVC!

Szerokie, długie deski. To było pierwsze odkrycie około 10 lat temu. Teraz przestarzałe; nowe wydarzenia nastąpiły szybko. Naprawdę dobra kolekcja podłóg w jodełkę, którą niezmiennie nazywamy Herringbone i Chevron Series. Kolekcja, w której rozmiary desek są odpowiednie. 

Niedawno pojawiła się jodełka francuska. A raczej: seria Therdex Chevron. Duże wyzwanie w zakresie rozwoju produktu. Wyniki są imponujące. W przypadku firmy Therdex można oczekiwać różnic. Na przykład nie tworzymy samodzielnej serii Chevron; Natychmiast opracowaliśmy w tej samej linii deskę w jodełkę i dużą deskę. Krótko mówiąc: wszystkie możliwości nadania przestrzeni odpowiedniego charakteru!


PANELE WINYLOWE

Około 2005 roku podłogi PCV zyskały rozgłos. Metoda prób i błędów, jak to ma miejsce w przypadku nowych produktów. 

W 2009 roku Therdex rozpoczął prawdziwą działalność komercyjną, wykorzystując różnorodne rozwiązania. Z powodzeniem!

panele winylowe therdex
historia therdex

ROZWÓJ

Wygląd drewna lub kamienia, z zaletami podłogi PCV. Właściwie nie powinieneś być w stanie zobaczyć z deski lub płytki, że jest to podłoga z PVC. Tak prawdziwe! 

DESIGN

Therdex zyskał obecnie znane miejsce w świecie podłóg winylowych. 
W oparciu o ciągłe innowacje produktowe. Kolekcję cechuje równowaga i maksymalna różnorodność. Zarówno w kolorze, jak i we wzorach. Czasami z ekstremalnymi kreacjami, takimi jak Design Series.

panele winylowe therdex
historia therdex panele winylowe

MODUŁOWY

Uruchomiliśmy najnowsze osiągnięcie w dziedzinie podłóg modułowych. Odrębna koncepcja skupiająca się na użyciu i ponownym wykorzystaniu. Dlatego nazywa się to kolekcją Modular. Składa się z płytek dywanowych, RigidClick oraz płytek i desek LooseLay.

JODEŁKA KLASYCZNA

Uruchomiliśmy najnowsze osiągnięcie w dziedzinie podłóg modułowych. Odrębna koncepcja skupiająca się na użyciu i ponownym wykorzystaniu. Dlatego nazywa się to kolekcją Modular. Składa się z płytek dywanowych, RigidClick PVC oraz płytek i desek LooseLay

JODEŁKA FRANCUSKA

Idealne odwzorowanie naturalnego, nieobrobionego dębu. Wprowadzenie 2019. 

Aby uzyskać maksymalną różnorodność, przedstawiliśmy trzy opcje tej koncepcji: chevron, jodełkę i standardowe deski

MODULAR

Koncentruje się na tymczasowych wnętrzach lub działa szybko. Wprowadziliśmy kolekcję modular. Odpowiedni produkt do każdej sytuacji i środowiska. 

Płytki dywanowe i PCV w wersji LooseLay lub Rigid Click.